Два велосипедисти ,що були на відстані 240 м один від одного,одночасно почали рухатися в одному

напрямку.Перший велосипедист рухався зі швидкістю 7м/с,а другий -5 м/с. Якою буде відстань між велосепидистами за 1 хв,якщо перший велосепедист рухається на другий?За скільки хвилин перший велосепедист наздожене другого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кременецкий Вадик.

Ответ:

120 м, 2 хв

Пошаговое объяснение:

1хв = 60с

Розв'язання:

1) 7 - 5 = 2 (м/с) - швидкість зближення.

2) 2×60 = 120 (м) - відстань між велосипедистами за 1 хв.

3) 240÷2 = 120 (с) = 2 (хв) - за стільки хвилин перший велосипедист наздовжне другого.

Відповідь: 120 м, 2 хв

Можна будь ласка "Краща відповідь" :)