Відстань між двома містами 420 км.Автобус проїхав 4/21 відстані.Скільки кілометрів проїхав автобус?


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Даниил.

Чтобы найти дробь от числа, умножаем число на дробь:

420*\frac{4}{21}=20*4=80км

Отвечает Копанев Макс.

Ответ: 80км

Пошаговое объяснение:

420 ÷ 21 *4=

420 ÷ 21 = 20

20 * 4 = 80-кілометрів проїхав автобус