Взуттєва фабрика виготовила 1600 пар взуття, з від 3 8 цього становило дитяче взуття. Жіночого

взуття було на 162 пари бiльше, нiж дитячого, а решта - чоловіче. Скільки пар чоловічого взуття виготовила фабрика?

Ответы на вопрос

Отвечает Новосельский Кирилл.

Ответ:

238 пар

Пошаговое объяснение:

Всього взуття виготовили - 1600 пар

Дитяче взуття становило - \displaystyle \frac{3}{8}

8

3

від усього

Жіночого взуття - ? , на 162 пари більше ніж дитячого

Чоловіче взуття - ? пар , решта

1) Знайдемо скільки виготовили дитячого взуття :

\displaystyle 1600 * \frac{3}{8}= 200* 3 = 6001600∗

8

3

=200∗3=600 пар

2) Знайдемо скільки виготовили жіночого взуття :

600 + 162 = 762 пари

3) знайдемо скільки виготовили чоловічого взуття :

1600 - ( 600 + 762 ) = 1600 - 1362 = 238 пар

Отвечает Захаров Костя.

Ответ:

238 пар

Пошаговое объяснение:

1) 1600 * 3/8 = 200 * 3/1 = 600/1 = 600 (пар) - детской обуви

2) 600 + 162 = 762 (пары) - женской обуви

3) 1600 - 600 - 762 = 238 (пар) - мужской обуви