Допоможіть Довжина відрізка AB дорівнює 45 см 4мм. Відрізок CD довший за відрізок AB на 56 см 6мм.

Знайдіть суму довжини відрізків AB і CD.

Ответы на вопрос

Отвечает Мун Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

AB=45.4cм

CD більше на 56,6см ніж АВ

тобто CD=45.4+56.6=102cm

AB+CD=102+45.4=147.4cm=147cm 4mm