Перетворіть неправильний дріб 45/13 у мішане число допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Синёв Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45/13 = 45 : 13 = 3 (ост 6)

45/13 = 3 6/13