Один з кутів трикутника дорівнює половині суми двох інших кутів, а другий -третій частині суми

інших. Знайдіть кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулов Артём.

Ответ:

60°,   45°,   75°

Пошаговое объяснение:

∠1=х;  ∠2=у;   ∠3=z

x=(y+z)/2;    y=(x+z)/3

2x=y+z;   3y=x+z;  3x=4y;  y=0,75x

3*0,75x-x=z;  z=1,25x

x+0,75x+1,25x=180;  3x=180;  x=60

∠1=60°;  ∠2=0,75*60=45°;  ∠3=180-60-45=75°