Обчісліть 4 1/6 × 1,2 × (2/5)= Пажалуста Срочно!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Максим.

Ответ:

Для обчислення виразу 4 1/6 × 1,2 × (2/5) вам спершу потрібно перевести змішаний дріб 4 1/6 у звичайний дріб:

4 1/6 = 4 + 1/6 = 4 + 6/6 + 1/6 = 4 7/6.

Тепер вираз виглядає так: (4 7/6) × 1,2 × (2/5).

Тепер можемо обчислити:

(4 7/6) × 1,2 × (2/5) = (25/6) × 1,2 × (2/5) = (25/6) × (12/10) × (2/5).

Спростимо дріби:

(25/6) × (12/10) × (2/5) = (25/6) × (6/5) = (25/5) = 5.

Отже, результат цього виразу дорівнює 5.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Сторожук Маша.

Ответ:

я не знаю

Пошаговое объяснение:

):