на пасіці зібрали 36 кг меду. Після того як частину здали в магазин залишилось 14 кг.скільки

кілограм меду здали в магазин? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Юрий.

Ответ:

22 кг меду здали бо 36-14=22

Пошаговое объяснение:

36-14=22

Отвечает Лис Аня.

Ответ:

34-12=22

масрк))))))))))))))(**&