9. В двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили два велосипедисти. Швидкість одного з них

11,5 км/год, а швидкість іншого - 4,5 км/год більша швидкості іншого. Через 30 хвилин відстань між ними дорівнювала 2,65 км. Знайдіть відстань між селищами.ВИБАЧТЕ ЩО ТІЛЬКИ 19 БАЛІВ!ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Вова.

1) 11,5 + 4,5 = 16 (км/ч) - скорость второго велосипедиста;

2) 11,5 + 16 = 27,5 (км/ч) - скорость сближения;

3) 27,5 · 0,5 = 13,75 (км) - проедут навстречу друг другу за 30 минут;

4) 13,75 + 2,65 = 16,4 (км) - расстояние между сёлами.

Ответ: 16 км 400 м - відстань між селищами.