За три дні комбайнери зібрали пшеницю з поля, площею 123 га. За перший день було оброблено 0,6

поля, за другий - 0,3 поля. Скільки гектарів поля було оброблено за третій день ?

Ответы на вопрос

Отвечает Зингер Лера.

Ответ:

12,3 га

Пошаговое объяснение:

Все поле це 1. Додаємо скільки було оброблено за 2 дні:

0,6+0,3=0,9

Знаходимо скільки залишилося:

1-0,9=0,1

І знаходимо цю площу:

123*0,1=12,3 га