Вулик для бджіл має форму прямокутного паралелепіпеда, сума довжин усіх ребер якого дорівнює 600 см

. Довжини ребер вулика становлять 2 %, 8 % і 15 % цієї суми. Якими можуть бути розміри вулика? даю 30 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Катя.

Пошаговое объяснение:

1) 600 : 100 • 2 = 12 (см)

2) 600 : 100 • 8 = 48 (см)

3) 600 : 100 • 15 = 90 ( см)

Відповідь : розміри велика 12 см, 48 см, 90 см.