Розв'яжи рівняння 5x-8(x-3)=-6 срочно дам 15 балів і найвищу оцінку


Ответы на вопрос

Отвечает Шитова Динара.

5х - 8(х-3) = -6

5х - 8х + 24 + 6 = 0

-3х + 30 = 0

-3х = -30
х = 10

Відповідь: 10