Допоможіть будь ласка розв'язати рівняння: -0,2(3-y)+1,2=-0,2(y-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Валерия.

Ответ:

-0,6+0,2у+1,2=-0,2у+0,2

0,2у+0,2у=0,2+0,6-1,2

0,4у=-0,4

у=-1