Бір ұшақ 3500 км, 2-сі 2000 км ұшты. 1-ші ұшақ 2-ден 3 сағ артық ұшты. Егер олардың жылдамдықтары

бірдей болса , әрқаыйссы қанша уақыт ұшқанын тап

Ответы на вопрос

Отвечает Биккенин Камиль.

Ответ:

3500 \times x = 2000(x + 3) \\ 3500x - 2000x = 6000 \\ 1500x = 6000  \\ x = 6000 \div 1500 \\ x = 4 \\

1 ұшақ - 4 сағат

2 ұшақ - 7 сағат