Спростіть вираз 0,3х200 і знайдіть його значення, якщо x=4,6.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тухватуллин Салават.

Ответ:

0,3х*200=60х

Если х=4,6, то 60*4,6=276

Отвечает Сархыт Айдос.
0,3х*200=60х
Якщо х=4,6 тоді 60*4,6=276