7 діб 6 год - 4 доби 12 год=


Ответы на вопрос

Отвечает Бакунин Александр.

Ответ:

2 доби 18 годин

Пошаговое объяснение:

1) Переводимо дні в години і додаємо години які вказані в умові

1. 7 днів = 24×7=168+6год=174год

2. 4 дні = 24×4=96+12год=108

2) Віднімаємо

174-108=66год

3) Переводимо години назад в дні

66год = 2 доби 16 годин