За 3 сеанси 2 однакові зали кінотеатру можуть відвідувати 120 дітей.Скільки дітей можуть відвідати

4 зали за 1 сеанс?

Ответы на вопрос

Отвечает Копущу София.

Ответ:

80 дiтей

Пошаговое объяснение:

120/(3*2) = 120/6 = 20 (1 зал за 1 сеанс)

20*4 = 80 (4 зали за 1 сеанс)