Тетянка задумала число, поділила його на -1 3/7. Потім отриману частку зменшила на 4,1 й у

результаті отримала 1,5. Яке число задумала дівчинка? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Корженко Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - невідоме число

(x÷(-1 3/7))-4.1=1.5

x÷(-10/7)=1.5+4.1

x=5.6*(-10/7)

x=56/10*(-10/7)

x= -560/70

x= -8