ПОмогите даю 50 балов дано чотири числа:-3 1/2 ; 20,5;-8 2/5 ; –11,8. виконайте такі дії: а) до

різниці першого і четвертого чисел додайте суму другого й третього чисел; б) від другого числа відніміть суму першого, третього й четвертого чисел; в) від суми модулів перших двох чисел відніміть модуль суми двох останніх

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ева.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

Дано чотири числа:-3 1/2 ; 20,5;-8 2/5 ; –11,8. виконайте такі дії: а) до різниці першого і четвертого чисел додайте суму другого й третього чисел; б) від другого числа відніміть суму першого, третього й четвертого чисел; в) від суми модулів перших двох чисел відніміть модуль суми двох останніх.

Дано четыре числа: -3 1/2; 20,5;-8 2/5; –11,8. Выполните следующие действия:

-3 1/2; 20,5;-8 2/5; –11,8 = -3,5;  20,5;  -8,4;  -11,8;

а) к разнице первого и четвертого чисел прибавьте сумму второго и третьего чисел:

(-3,5 - (-11,8)) + (20,5 + (-8,4)) =

= (-3,5 + 11,8) + (20,5 - 8,4) =

= 8,3 + 12,1 = 20,4;

б) из второго числа вычтите сумму первого, третьего и четвертого чисел:

20,5 - (-3,5 + (-8,4) + (-11,8)) =

= 20,5 - (-3,5 - 8,4 - 11,8) =

= 20,5 - (-23,7) =

= 20,5 + 23,7 = 44,2;

в) из суммы модулей первых двух чисел вычтите модуль суммы двух последних:

( |-3,5| + |20,5| ) - ( |-8,4 + (-11,8)| ) =

= ( |-3,5| + |20,5| ) - ( |-8,4 - 11,8)| ) =

= ( |-3,5| + |20,5| ) - ( |-20,2| ) =

= (3,5 + 20,5) - 20,2 =

= 24 - 20,2 = 3,8.