На пошті прийняли 8 посилок по 4 кг 500 г і 17 посилок по 4 кг .Знайди середню масу однії посилки.


Ответы на вопрос

Отвечает Огай Аида.
Треба знайти спільну вагу посилок= 8*4,5+17*4 = 104кг
і розділити на кількість посилок 104/(8+17) = 4,16