ПОМОГИТЕ пожалуйста дам 30 3.Порівняйте числа. а) -0,75 і -3/4; б) -8 цілих 5/6 і -8 цілих 1/6.


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) -0,75 =  -3/4

- 0,75 = - 3/4

б) -8  5/6 і -8  1/6

Переведемо у неправильний дріб

- 8 5/6 = - 53/6

- 8 1/6 = - 49/6

так як займенники однакові, то дивимося на числівник

- 53 < - 49, то і дріб

-8  5/6 < -8  1/6

Отвечает Керш Александр.

Ответ:

a)-0,75=-3/4\\-3/4=-75/100=-0,75\\-0,75=-0,75\\b)-8\frac{5}{6}

Если модуль отрицательного числа больше, значит отрицательное число меньше.

Пошаговое объяснение: