Чи правильна пропорція 5/2:3/4=2/15:2/5/ - це риска дробу​


Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Оксаночка.

Ответ:

5/2: 3/4=2/15:2/5

3/4:2/15=5/2:2/5