Выполните действия (1338, 1339): 24 3) 1 1/2. : 39 27 7 11 1338. 1) 2; 11 8 2) 31²/32 4 7 8 • . :

13 16 4) 6 2 4 1 2 :3 15 2 15 1.5 8 -1-:2 7 21 5) ) 83.1 5.3 6) 1--3- 6​

Ответы на вопрос

Отвечает Petrichenko Natalia.

Відповідь:

Давайте розберемося з кожною дією окремо:

(1338 + 1339) = 2677

2677 : 24 = 111.5416666666666667 (округляємо до потрібної точності)

111.5416666666666667 - 1 1/2 = 110.0416666666666667

110.0416666666666667 : 39 = 2.8205128205128205 (округляємо до потрібної точності)

2.8205128205128205 - 27 - 7 - 11 - 1338 = -1381.1794871794871795 (округляємо до потрібної точності)

2 - 8 = -6

31²/32 = 961/32 = 30.03125

30.03125 * 4 = 120.125

120.125 : 7 = 17.1607142857142857 (округляємо до потрібної точності)

17.1607142857142857 * 8 = 137.286 (округляємо до потрібної точності)

137.286 : 13 = 10.5669230769230769 (округляємо до потрібної точності)

10.5669230769230769 - 16 = -5.4330769230769231 (округляємо до потрібної точності)

6 - 2 = 4

4 + 1 = 5

5 : 2 = 2.5

2.5 + 8 = 10.5

10.5 - (-1) = 11.5

11.5 : 2 = 5.75

5.75 * 7 = 40.25

40.25 - 21 = 19.25

83.1 - 5.3 = 77.8

Отже, результати дій будуть:

2677

111.54

110.04

2.82

-1381.18

137.29

10.57

-5.43

4

5

2.5

10.5

11.5

5.75

40.25

19.25

77.8

6

Покрокове пояснення:

яб хотів щоб балів було більше