На двох жетонах з обох боків записані числа. З одного боку - 15 і 18. Сума чисел на першому жетоні

дорівнює сумі чисел на другому, а сума всіх чотирьох чисел- 52. Які два числа записані на іншому боці жетонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Рус Дарина.

Ответ:Позначимо числа, записані на іншому боці жетонів, як "х" та "у".

За умовою задачі, на одному боці першого жетона числа 15 і 18. Отже, сума чисел на першому жетоні дорівнює 15 + 18 = 33.

Сума всіх чотирьох чисел, включаючи "х" та "у", дорівнює 52. Тобто:

15 + 18 + х + у = 52.

Також за умовою задачі, сума чисел на першому жетоні дорівнює сумі чисел на другому жетоні, тобто:

15 + 18 = х + у.

Тепер ми маємо систему з двох рівнянь з двома невідомими:

15 + 18 = х + у,

15 + 18 + х + у = 52.

За допомогою розв'язання цієї системи рівнянь, можна знайти значення "х" та "у". Розв'язавши систему рівнянь, отримуємо:

х = 7,

у = 11.

Отже, на іншому боці жетонів записані числа 7 та 11.

Пошаговое объяснение: