1/25+y=16/175 помогите пожалуйста уровнение


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенович Максим.

Відповідь:

1/25+y=16/175

1/25+y=16/175-1/25

у=9/175

Відповідь:у=9/175

Покрокове пояснення:

1. Щоб знайти невідомий доданок потрібно,від суми відняти відомий доданок.

2.Знайдемо найменше спільне кратне знаменників дробів 16/175 і 1/25

НСК(175,25) = 175

175/175 = 1 — допоміжний множник першого дробу

175/25 = 7 — допоміжний множник другого дробу

167/15=16*1/175*1=16/175

1/25=1*7/25*7

3.16/175-7/175=9/175

дайте найкращу відповідь

Отвечает Илюхин Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/25 + у = 16/175

у = 16/175 - 1/25

у = 16/175 - 7/175

у = 9/175