397. Господиня приготувала 10 банок яблучного соку, по 3 л в кожній банці. Сім'я за 2 тижні

спожила п’яту частину цього соку, кожний тиждень порів- ну. Скільки літрів соку споживали щотижня?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухамедова Малика.

Ответ:

3*10=30л

30/5=6л

6/2=3л

Отвечает Комолова Дарья.

Ответ:

3 л.

Пошаговое объяснение:

10*3=30 (л) соку приготовлено

1/5 * 30 = 6 (л) спожила сім"я за 2 тижні

6:2=3 (л) споживали щотижня