Розв'язати задачу і скласти обернені! Тато купив 6 банок яблучного соку, по 3 л у кожній банці. За

тиждень випили 9 л соку. Скільки літрів соку залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашенко Андрей.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6 * 3 = 18 (л ) - всього тато купив соку
18 - 9 = 9 (л)

Відповідь: 9 літрів соку залишилося

******

Тато купив 6 банок яблучного соку, по 3 л у кожній банці. Скільки літрів соку випили, якщо залишилось 9 л сока?

6 * 3 = 18 (л ) - всього тато купив соку
18 - 9 = 9 (л)


Відповідь: 9 літрів соку випили .