Пряма АМ перпендикулярна до площини прямокутника ABCD, у якому АВ=3 м, BC=4 м. Знайдіть відстані

від точки М до вершин прямокутника, якщо АМ=5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинчук Данил.

Ответ:

МВ=sqrt(34) м

МD=sqrt(39) м

МС=5*sqrt(2) м

sqrt -корень квадратный

Пошаговое объяснение:

По теореме Пифагора квадрат МВ=5*5+3*3=34

                                          квадрат МD=5*5+4*4=39   (учли АD=ВС)

квадрат АС=3*3+4*4=5*5 значит

                                          квадрат МС=5*5+5*5=50