У Делі поїздка на велорикшi коштувала 25 рупій. Спочатку п ціну підвищили на 3 %, потім нову ціну

знизили на 4%. Якою стала цiна пiсля цих змiн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарева Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25÷100×3=0,75 р повышение 3%

25,75÷100×4=1,03р знижка

25,75- 1,03=24,72р стала цена