Улітку в Карпатах відпочивало 12 учнів класу, на березі моря на 5 учнів менше. Решта 10 дітей

вiпочивали в бабусі на дачі. Скільки всього учнів у класі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумов Егор.

1)12-5=7учнів на березі моря

2)12+7+10=29 учнів в класі

Отвечает Григорьев Арсений.

Ответ:29 учня

Пошаговое объяснение:

1)12-5=7(уч.)-відпочивали на березі моря

2)12+7+10=29(уч.)-всього в класі