Знайдіть різницю, якщо від'ємник дорівнює 3/25, а зменшуване - 3/20 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Снежанна.

Ответ:

3/20-3/25=15/100-12/100=3/100