Швидкісна електричка за 3 години проїхав 435 кілометрів за 1:00 вона приїхала 4 п’ятнадцятих цієї

відстані а за 2-у 0,4 решти яку відстань у кілометрах електричка приїхала за 1 годину та за 3тю годину БУДЬЛАСКА ТАМ НАЙБІЛЬШЕ БАЛІВ ПЖЖЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Кроули Анастасия.

Ответ:

116км; 191,4км

Пошаговое объяснение:

1) 4/15 * 435 = 4/1 * 29 = 116 (км) - проехала электричка за 1 час

2) 435 - 116 = 319 (км) - проехала электричка за другие два часа

3) 0,4 * 319 = 127,6 (км) - проехала электричка за 2 час

4) 435 - 116 - 127,6 = 191,4 (км) - проехала электричка за 3 час