Перша електричка проїхала 300км а друга 260км кожна електричка рухалася з однаковою швидкістю друга

електричка була в дорозі на 2 години менше ніж перша скільки годин у дорозі була кожна електричка?

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаева Эльнара.

Ответ:

15 годин; 13 годин

Пошаговое объяснение:

Обозначим время второй как х, тогда первой (х+2)

V=S/t

Приравняем значения (V1=V2)

300/(х+2)=260/х

По пропорции

х=260*(х+2)/300

х=(260х+520)/300

260х+520=300х

40х=520

х=520/40

х=13

Вторая была 13, первая 13+2=15