Знайдіть число, взаємно обернене з числом 1,7,3,25,5,9,1,1256


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Анастасия.

Ответ:

Взаємно обернене число (реципрокне) для числа a позначається як 1/a. Отже:

1. Для числа 1: 1/1 = 1

2. Для числа 7: 1/7

3. Для числа 3: 1/3

4. Для числа 25: 1/25

5. Для числа 5: 1/5

6. Для числа 9: 1/9

7. Для числа 1,1256: 1/1,1256

Давайте обчислимо взаємно обернені числа для чисел 7, 3, 25, 5, 9 та 1,1256:

1. Для 7: 1/7 ≈ 0,142857 (округлюючи до 6 знаків після коми)

2. Для 3: 1/3 = 0,333333 (без обмеження)

3. Для 25: 1/25 = 0,04

4. Для 5: 1/5 = 0,2

5. Для 9: 1/9 ≈ 0,111111 (без обмеження)

6. Для 1,1256: 1/1,1256 ≈ 0,888 (округлюючи до 3 знаків після коми)

Таким чином, взаємно обернені числа для заданих чисел наведені вище.