Щоб пофарбувати паркан площею 180 м², Тому Сойєру потрібно 6 днів, а Геку Фіну - 3 дні. За скільки

днів вони пофарбують паркан, якщо будуть працювати разом? Чи є зайва величина в умові задачі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишов Николай.

Ответ:

2 днi

Пошаговое объяснение:

За 1 день Том пофабрує 1/6 забору, а Гек - 1/3, отже разом вони зафарбують 1/6+1/3 = 1/2. Тодi на зафарбування всього забору потрiбно 1/(1/2) = 2 днi.

З цього випливає, що площа паркана є зайва величиною - результат вiд нєi не залежить.