Основи рівнобічної трапеції 6 см і 10 см, а периметр 26 см. Знайдіть бічну сторону трапеції.

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!((

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Константин.

Ответ:

5 см.

Пошаговое объяснение:

Нехай основи а і b, бічні сторони с і d.

За умовою, бічні сторони рівні.

с+d=26-16=10 (см)

с=d=10:2=5 cм.