У добутку 5/8 i 1/2 знаменник дорівнює:


Ответы на вопрос

Отвечает Павел Лукьяненко.

Відповідь: 16

Покрокове пояснення:

Щоб знайти знаменник добутку дробів 5/8 і 1/2, просто перемножте їхні знаменники:

(5/8) * (1/2) = (5 * 1) / (8 * 2) = 5/16

Отже, знаменник добутку 5/8 і 1/2 дорівнює 16.

Отвечает Янаков Саша.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

5/8 * 1/2 = 5/16