100 адам 100 алма жеді,әр үлкен адам 4 алмадан, 4 бала 1 алмадан жеді, қанша бала бар


Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Алина.

Ответ:

100+100=200(алма)

200+4=204 (бала)

204+1=205(бар)