Балалар езара алма белісті. Егер олар 7 алмадан алып жатса, онда сонны балада 2 алма, егер 6

алмадан алса, онда 14 алма калады. Канта бала жане канша алма бар? Пожалуйста помогите! Даю 20 балов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Нехай кількість алмазів, яку бала отримала, буде позначена як "х".

За першою умовою, якщо бала взяла 7 алмазів і забрала 2 алмази, то залишиться х - 2 алмази.

За другою умовою, якщо бала взяла 6 алмазів, то залишиться х - 6 алмазів.

За третьою умовою, якщо бала взяла 7 алмазів і забрала 2 алмази, а потім взяла 6 алмазів, то залишиться х - 2 - 6 алмазів.

За останньою умовою, якщо залишилося 14 алмазів, то ми можемо записати рівняння:

х - 2 - 6 = 14

Тепер розв'яжемо це рівняння:

х - 8 = 14

х = 14 + 8

х = 22

Таким чином, бала отримала 22 алмази.

Якщо ви хочете знати, скільки алмазів залишилося в кінці, то ми можемо обчислити це, використовуючи одну з початкових умов:

х - 2 = 7 - 2 = 5

Отже, в кінці залишилося 5 алмазів.

Отримані відповіді: бала отримала 22 алмази, в кінці залишилося 5 алмазів.