Супермаркет одержав для продажу 560кг бананів. Першого дня було продано 20% усіх бананів, другого

- 40% усіх бананів, а третього -решту. Скільки кілограмів бананів було продано третього дня? Будь ласка допоможіть,ще розписати..

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Егор.

у знаєм один процент 560:100=5,6

у знаєм першого і другого дня разом 20+40=60%

100-60=40% це в третій день

5,6*40=224кг в третій день