2класи зібрали 550 кг макулатури причому перший клас зібрав 6/11 цього обсягу. Скільки зібрав

другий класс. Допоможіть з рішенням задачі. Дам 30 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Шиндила Паша.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі спершу визначимо, скільки кілограмів макулатури зібрав перший клас.

Перший клас зібрав 6/11 (шість одинадцятих) від усього обсягу макулатури. Отже, щоб знайти масу макулатури, яку зібрав перший клас, ми робимо такий розрахунок:

Маса макулатури, яку зібрав перший клас = (6/11) * 550 кг = (6/11) * 550 кг ≈ 300 кг.

Тепер, щоб знайти масу макулатури, яку зібрав другий клас, від загальної маси макулатури віднімемо масу, яку зібрав перший клас:

Маса макулатури, яку зібрав другий клас = 550 кг - 300 кг = 250 кг.

Отже, другий клас зібрав 250 кг макулатури.