ABCD – паралелограм, O – точка перетину його діагоналей. Знайти координати вектора DO в базисі {AB,

OA}.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Никита.

лучший ответ пожалуйста

Для знаходження координат вектора DO в базисі {AB, OA}, нам потрібно використовувати лінійну комбінацію цих базисних векторів, оскільки вектор DO може бути виражений як:

DO = x * AB + y * OA,

де x і y - це шукані координати вектора DO в базисі {AB, OA}.

Ми знаємо, що точка O - це точка перетину діагоналей паралелограма ABCD, отже, OA і OD - це діагоналі паралелограма, і вони перетинаються в точці O. Тому можемо висловити вектор OA і OD через вектор AB:

OA = AB,

OD = -AB.

Тепер ми можемо використовувати ці відомості для знаходження координат вектора DO:

DO = x * AB + y * OA,

DO = x * AB + y * AB,

DO = (x + y) * AB.

Таким чином, координати вектора DO в базисі {AB, OA} дорівнюють (x + y, y), але ми знаємо, що OD = -AB, тобто (x + y, y) = (-1, 0), де (-1, 0) - це координати вектора OD в базисі {AB, OA}.

Отвечает Агаркова Виктория.

Ответ:

DO- 21cm

Пошаговое объяснение: 21cm