Різниця двох натуральних чисел дорівнює 10 . Які з наведених чисел: 22398, 22420, 22442, 22453,

22475 могли б бути добутком цих чисел? Знайдіть також і пари чисел, що утворюють цей можливий добуток. Наведіть усі можлиі відповіді. пж допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Лёль Андрюшка.

Ответ:

Снизу.

Пошаговое объяснение:

Для вирішення цієї задачі, спочатку потрібно знайти всі пари чисел, різниця яких дорівнює 10. Потім, потрібно перевірити, чи дорівнює добуток цих чисел одному з наведених чисел.

22398: Це число ділиться на 2, отже, одне з чисел може бути 2, а інше - 22398/2 = 11199. Але різниця між цими числами не дорівнює 10, тому 22398 не може бути добутком двох чисел, різниця яких дорівнює 10.

22420: Це число також ділиться на 2, отже, одне з чисел може бути 2, а інше - 22420/2 = 11210. Різниця між цими числами дорівнює 10, тому 22420 може бути добутком двох чисел, різниця яких дорівнює 10. Пара чисел: (2, 11210).

22442: Це число не ділиться на 2 без остачі, тому воно не може бути добутком двох чисел, різниця яких дорівнює 10.

22453: Це число не ділиться на 2 без остачі, тому воно не може бути добутком двох чисел, різниця яких дорівнює 10.

22475: Це число ділиться на 5, отже, одне з чисел може бути 5, а інше - 22475/5 = 4495. Але різниця між цими числами не дорівнює 10, тому 22475 не може бути добутком двох чисел, різниця яких дорівнює 10.

Отже, єдине число з наведених, яке може бути добутком двох чисел, різниця яких дорівнює 10, - це 22420. Пара чисел, що утворюють цей добуток: (2, 11210).