У магазин привезли 480 метрів шовку. Першого дня продали 1/3 всього шовку, а другого дня 1/4 всієї

кількості. Скільки метрів шовку продали за два дні? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Качалов Юрий.

Ответ:

240

Пошаговое объяснение:

1)480:3=160(м.) за 1-шы дзень

2)(480-160):4=320:4=80(м.)- за другі дзень

3) 160+80=240(м.) - за два дні

Отвечает Бирюкова Катька.

Ответ:

480:3=160м(1 день)

480-160=320

320:4=80м(2день)

160+80=240м