З одного порту в другий одночасно відійшли теплоход катер. Швидкість теплохода дорівнює 26,5

км/год, а швидкість катера на 4,5 км/год більша. Якою буда відстаньними через 5,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

316,25 км

Пошаговое объяснение:

Для розв'язку цієї задачі варто визначити швидкість катера. За умовою, відомо, що швидкість катера на 4,5 км/год більша за швидкість теплохода, тому швидкість катера буде:

Vк = 26,5 + 4,5 = 31 км/год

Знаючи швидкість теплохода та катера, можна визначити, яку відстань вони пройдуть через 5,5 год після початку руху. Відстань можна обчислити за допомогою формули:

Відстань = Швидкість × Час

Для теплохода:

Відстань теплохода = 26,5 × 5,5 = 145,75 км

Для катера:

Відстань катера = 31 × 5,5 = 170,5 км

Отже, через 5,5 год після початку руху, відстань між ними буде рівна:

145,75 + 170,5 = 316,25 км.