Помагите пожалуйста мне это решить Виконати дії 2 3/11 * 1 9/35 =


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Лиза.

Ответ:

2 3/11×1 9/35=25/11×44/35(скорочуємо 11,та 44)=25×4/11(потім скорочуємо з того самого друбу якого ми скорочили треба скоротити 25,та 35)=5× 4/7=20/7