Один із кутів, що утворилися при перетині двох прямих на 600 більше іншого. Знайти ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Корягина Ангелина.

Ответ:

Нехай один із кутів, утворених при перетині двох прямих, буде "x" градусів, а інший буде "x + 600" градусів. Кути, утворені при перетині прямих, завжди доповнюють один одного до 180 градусів (якщо це не вертикальні прямі). Отже, ми можемо записати рівняння:

x + (x + 600) = 180

Тепер розв'яжемо це рівняння:

2x + 600 = 180

2x = 180 - 600

2x = -420

x = -420 / 2

x = -210

Отже, один із кутів дорівнює -210 градусів, а інший дорівнює -210 + 600 = 390 градусів.