Запиши всі дроби зі знаменником 30, які більші за 1/3 але менші від 1/2 даю 50 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Душечкина Вика.

Пошаговое объяснение:

1/3 = (1*10)/(3*10) = 10/30

1/2 = (1*15)/(2*15) = 15/30

10/30 < 11/30; 12/30; 13/30; 14/30 < 15/30