Для приготування 6 1/2 кг крему взяли 3 8/15 кг молока,7/12 кг какао та цукру , скільки було взято

молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалин Вадик.
6 1/2 - 3 8/15 - 7/12= 6 30/60 - 3 32/60 - 35/60 = 5 90/60 - 3 32/60 - 35/60 =2 23/60 молока