5 в кубе * 29/87*25​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Розрахунок виразу виконується послідовно, крізь операції додавання, віднімання, множення та ділення:

1. Спочатку обчислимо значення виразу в дужках: 29/87 * 25 = 725/87.

2. Потім обчислимо п'яте число в кубі: 5^3 = 125.

3. Нарешті, обчислимо вираз, множачи 125 на значення з пункту 1:

125 * (725/87) ≈ 1034.48

Отже, результат виразу 5 в кубі помножити на 29/87 помножити на 25 близько 1034.48.

Отвечает Janar Janar.

Ответ:

1 2/3

Пошаговое объяснение: